divxplanet logo
Anasayfa | Forum | Sinema | Pek Yakında | Filmler | Diziler | Altyazılar | Altyazı Arama | Afiş | ED2K Sunumları | Araçlar | Dökümanlar | İletişim | G-Arama
divxaltyazi
Dizi Özel | Devam Eden Diziler | Sonlanan Diziler | Dizi Takvim | Anime Özel | Animeler | Bugün Popüler | Akademi | Cannes | Emmys
   

The Bunker (1981)

The Bunker afiş
The Bunker Film Ekibi
Yönetmen
Senaryo

Görüntü Yönetmeni

Müzik

OyuncuRol
Adolf Hitler
Albert Speer
Joseph Goebbels
James O'Donnell
Martin Bormann
Johannes Hentschel
Rochus Misch
Guenter
Magda Goebbels
Eva Braun
Wagner
Riebold
Gen. Hans Guderian
Greta Hentschel
Gard SS #1 (as George Chorafas)
The Bunker Detaylar
Yapım :

Ülke : Fransa mini bayrak Amerika mini bayrak

Tür : , , ,

Süre : 150 dakika

IMDB Puan : 7.3/10

imdb tt0082114

A.K.A
Le bunker

DP Puanı : 8/10 (6 kişi oyladı)
En iyi Film ve Diziler
Altyazı Gönder
The Bunker Fragman (Youtube) Gösterim : 108
Sırala : Göster : Getir :

Filim gibi bir belgesel ama anlatım ve sunum çok güzel II. Dünya Savaşı filimleri kolleksiyonu yapanlar için güzel bir yapıt tavsiye ederim. Bunker 1981.xvid.dvdrip.lem sürümünü gördüm gayet güzel çeviri seyretmek zevkli.

xax - 18 Nisan 2015 Cumartesi 08:04 Değerlendirme: 

Aynı konuyu işleyen Downfall filmi bundan fersah fersah daha iyiymiş.

carlito_13 - 25 Nisan 2015 Cumartesi 05:04 Değerlendirme: 

The Bunker Film Altyazıları

Altyazılar Dil   CD   FPS   Çevirmen   İnd.   Gönderen  
46740 The Bunker
SubRip - İngilizce
1 23.976 DVD-Rip 168 Profil zgrcck
Sub ID:#46740 E.T.: 10 Ekim 2006 Salı 01:10
48228 The Bunker
SubRip - İngilizce
2 23.976 DVD-Rip 142 Profil magna
Sub ID:#48228 E.T.: 28 Ekim 2006 Cumartesi 04:10
VH-PROD uyumlu... iyi seyirler
249424 The Bunker
SubRip - Türkçe
1 23.976 lonelyloner 364 Profil lonelyloner  
Sub ID:#249424 E.T.: 14 Haziran 2012 Perşembe 01:06
793 MB'lık dosya ile uyumludur.
Bunker.1981.XviD.DVDRip.Lem | İyi seyirler.
262291 The Bunker
SubRip - Türkçe
2 23.976 lonelyloner 114 Profil bLah
Sub ID:#262291 E.T.: 21 Ekim 2012 Pazar 09:10
The.Bunker.1981.DVDRip.XviD-VH-PROD sürümüne göre senkronladım.
359788 The Bunker
SubRip - Türkçe
1 23.976 lonelyloner 105 Profil the_sakaboy
Sub ID:#359788 E.T.: 18 Nisan 2015 Cumartesi 01:04
The.Bunker.1981.720p.BluRay.DTS.x264-HDCLUB uyumlu. Not: Senkron beni baya uğraştırmakla birlikte lonelyloner'in çevirdiği altyazıda birkaç yerde çevirisi yapılmayan yer var bilginize..
Vizyondaki Filmler
Lanet: Uyanış (2016)
Lanet: Uyanış (2016)
Lanet: Uyanış
Bir Baba Hindu (2016)
Bir Baba Hindu (2016)
Bir Baba Hindu
Pelé: Birth of a Legend (2016) - Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
Pelé: Birth of a Legend (2016)
Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
Deepwater Horizon (2016) - Deepwater Horizon: Büyük Felaket
Deepwater Horizon (2016)
Deepwater Horizon: Büyük Felaket
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016) - Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)
Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
Tschick (2016) - Elveda Berlin
Tschick (2016)
Elveda Berlin
The Girl with All the Gifts (2016) - Tüm Sırların Sahibi Kız
The Girl with All the Gifts (2016)
Tüm Sırların Sahibi Kız
Storks (2016) - Leylekler
Storks (2016)
Leylekler
sinema - vizyondaki filmler
ÜYELİK

Kullanıcı
Şifre
Hatırla |

(Şifremi Unuttum | Kayıt Ol)
Reklam
ALTYAZI ARAMA

»Son Yedi Gün

»Gelişmiş Arama
Reklam
EN SON YÜKLENEN ALTYAZILAR
EN ÇOK İNDİRİLEN
Türkçe Altyazılı Filmler
Türkçe Altyazılı Diziler
Türkçe Altyazılı Animeler
altyazı
sağ alt köşe ara büyük sol alt köşe
Copyright © 2004 - 2016 Film, Dizi, Anime ve İşitme Engelliler için Türkçe Altyazı veritabanı sitesidir.