divxplanet logo
Anasayfa | Forum | Sinema | Pek Yakında | Filmler | Diziler | Altyazılar | Altyazı Arama | Afiş | ED2K Sunumları | Araçlar | Dökümanlar | İletişim | G-Arama
divxaltyazi
Dizi Özel | Devam Eden Diziler | Sonlanan Diziler | Dizi Takvim | Anime Özel | Animeler | Bugün Popüler | Akademi | Cannes | Emmys
   

"Life Unexpected" (2010)

"Life Unexpected" afiş
"Life Unexpected" Dizi Ekibi
Yönetmen
Senaryo

Görüntü Yönetmeni

Müzik

OyuncuRol
Lux Cassidy (26 episodes, 2010-2011)
Cate Cassidy (26 episodes, 2010-2011)
Nate Bazile (26 episodes, 2010-2011)
Math Rogers (26 episodes, 2010-2011)
Ryan Thomas (26 episodes, 2010-2011)
Natasha Siviac (12 episodes, 2010)
Eric Daniels (11 episodes, 2010)
Emma Bradshaw (11 episodes, 2010-2011)
Jamie (9 episodes, 2010)
Jones (9 episodes, 2010)
Bug (8 episodes, 2010)
Jack Bazile (7 episodes, 2010)
Alice (7 episodes, 2010)
Paige Thomas (7 episodes, 2010)
Fern (7 episodes, 2010)
"Life Unexpected" Detaylar
Yapım :

Ülke : Amerika mini bayrak

Tür :

Süre : 60 dakika

Resmi Site
The CW

IMDB Puan : 8.3/10

imdb tt1442109

A.K.A
Light Years, Parental Discretion Advised

DP Puanı : 7.6/10 (50 kişi oyladı)
En iyi Film ve Diziler
Altyazı Gönder
Özet: 15 yılını sürekli üvey aile değiştirerek geçiren Lux, hayatının kontrolünü eline alma zamanın geldiğine karar verir. Özgürleşme adına girdiği bu yasal labirentteki yolculuğu Lux'ı, biyolojik anne babası Cate Cassidy ile Nate "Baze" Bazile'a kadar götürür...

CBS'te sezon ortasında yayınlanmaya başlayan ve büyük bir ilgiyle karşılanan bu yeni aile draması, karakterlerinin ve hikayesinin içtenliği, zekice diyalogları ve başarılı kadrosuyla 'kendini iyi hisset' filmlerini aratmıyor. Dolayısıyla, ekran başında keyifli vakit geçirmenizi garanti ediyor...
"Life Unexpected" Promo (Youtube) - Sezon 2 Bölüm 4Gösterim : 186
"Life Unexpected" Promo (Youtube) - Sezon 2 Bölüm 3Gösterim : 136
"Life Unexpected" Promo (Youtube) - Sezon 2 Bölüm 2Gösterim : 178
"Life Unexpected" Dizi Genişletilmiş Tanıtım Videosu (Youtube) - Sezon 1 Bölüm 00Gösterim : 224
Sırala : Göster : Getir :

uzun zamandır listemdeydi, dramayı güzel dengelemişler, çok fazka birşey beklemeden izlenebilir bence

mekanikzırıltı - 29 Eylül 2012 Cumartesi 01:09 Değerlendirme: 

Life Unexpected Dizi Altyazıları

SEZONLAR : 1  2 
Altyazılar Dil   CD   FPS   Çevirmen   İnd.   Gönderen  
SEZON 1 - "Life Unexpected"
155186 "Life Unexpected"
SubRip - İngilizce
4 23.976 TV-Rip 87 Profil WhiteJAWS  
Sub ID:#155186 E.T.: 02 Şubat 2010 Salı 11:02
  • Sezon : 1 Bölüm : 01,02,03,04
    Life.Unexpected.S01.720p.HDTV.x264
    163342 "Life Unexpected"
    SubRip - İngilizce
    13 23.976 TV-Rip 267 Profil hamunaptra35
    Sub ID:#163342 E.T.: 14 Nisan 2010 Çarşamba 08:04
  • Sezon : 1 Bölüm : Paket
    Life.UneXpected.S01.HDTV.XviD
    164090 "Life Unexpected"
    SubRip - Türkçe
    13 23.976 InDivX Altyazı Takımı 1459 Profil Pizzaz
    Sub ID:#164090 E.T.: 20 Nisan 2010 Salı 11:04
    Sezon : 1 Bölüm : Paket
    Life.Unexpected.S01.HDTV.XviD
    164886 "Life Unexpected"
    SubRip - Türkçe
    13 23.976 InDivX Altyazı Takımı 326 Profil emrahfb
    Sub ID:#164886 E.T.: 28 Nisan 2010 Çarşamba 02:04
    Sezon : 1 Bölüm : Paket
    Life.Unexpected.S01.720p.HDTV.x264
    SEZON 2 - "Life Unexpected"
    200238 "Life Unexpected"
    SubRip - Türkçe
    13 23.976 Altyazı Paketi 7074 Profil ADG  
    Sub ID:#200238 E.T.: 06 Nisan 2011 Çarşamba 01:04
  • Sezon : 2 Bölüm : Paket
    Life.Unexpected.S02.HDTV.XviD-TR
    Çeviri: InDivX Altyazı Takımı (1,2); Xmas_Tribute (3~7,9~12); ludacem (8); LoneStar (13)
    200239 "Life Unexpected"
    SubRip - Türkçe
    13 23.976 Altyazı Paketi 1158 Profil ADG  
    Sub ID:#200239 E.T.: 06 Nisan 2011 Çarşamba 01:04
  • Sezon : 2 Bölüm : Paket
    Life.Unexpected.S02.720p.HDTV.x264-TR
    Çeviri: InDivX Altyazı Takımı (1,2); Xmas_Tribute (3~7,9~12); ludacem (8); LoneStar (13)
    200240 "Life Unexpected"
    SubRip - İngilizce
    13 23.976 TV-Rip 1768 Profil ADG  
    Sub ID:#200240 E.T.: 06 Nisan 2011 Çarşamba 02:04
  • Sezon : 2 Bölüm : Paket
    Life.Unexpected.S02.HDTV.XviD-ENG
    Vizyondaki Filmler
    Lanet: Uyanış (2016)
    Lanet: Uyanış (2016)
    Lanet: Uyanış
    Bir Baba Hindu (2016)
    Bir Baba Hindu (2016)
    Bir Baba Hindu
    Pelé: Birth of a Legend (2016) - Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
    Pelé: Birth of a Legend (2016)
    Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
    Deepwater Horizon (2016) - Deepwater Horizon: Büyük Felaket
    Deepwater Horizon (2016)
    Deepwater Horizon: Büyük Felaket
    Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016) - Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
    Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)
    Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
    Tschick (2016) - Elveda Berlin
    Tschick (2016)
    Elveda Berlin
    The Girl with All the Gifts (2016) - Tüm Sırların Sahibi Kız
    The Girl with All the Gifts (2016)
    Tüm Sırların Sahibi Kız
    Storks (2016) - Leylekler
    Storks (2016)
    Leylekler
    sinema - vizyondaki filmler
    ÜYELİK

    Kullanıcı
    Şifre
    Hatırla |

    (Şifremi Unuttum | Kayıt Ol)
    Reklam
    ALTYAZI ARAMA

    »Son Yedi Gün

    »Gelişmiş Arama
    Reklam
    EN SON YÜKLENEN ALTYAZILAR
    EN ÇOK İNDİRİLEN
    Türkçe Altyazılı Filmler
    Türkçe Altyazılı Diziler
    Türkçe Altyazılı Animeler
    altyazı
    sağ alt köşe ara büyük sol alt köşe
    Copyright © 2004 - 2016 Film, Dizi, Anime ve İşitme Engelliler için Türkçe Altyazı veritabanı sitesidir.