divxplanet logo
Anasayfa | Forum | Sinema | Pek Yakında | Filmler | Diziler | Altyazılar | Altyazı Arama | Afiş | ED2K Sunumları | Araçlar | Dökümanlar | İletişim | G-Arama
divxaltyazi
Dizi Özel | Devam Eden Diziler | Sonlanan Diziler | Dizi Takvim | Anime Özel | Animeler | Bugün Popüler | Akademi | Cannes | Emmys
   

"Lie to Me" (2011)

"Lie to Me" afiş
"Lie to Me" Dizi Ekibi
Yönetmen
Senaryo

OyuncuRol
Hyun Ki-joon
Oh Yoon-joo
Hyun Sang-hee
Gong Ah-jung
"Lie to Me" Detaylar
Yapım :

Ülke : Güney Kore mini bayrak

Tür : , ,

Süre : 65 dakika

Resmi Site
Official site [South Korea]

IMDB Puan : 7.5/10

imdb tt2373743

A.K.A
Naege Geojitmaleul Haebwa, Try Lying to Me, Sweet Scandal

DP Puanı : 8/10 (6 kişi oyladı)
En iyi Film ve Diziler
Altyazı Gönder
Özet: Gong Ah Jung gets entangled in a web of lies when she mistakenly lies that she's married to Hyun Ki Joon, an elite CEO from an affluent family. Their relationship is further complicated when Ki Joon's ex-fiancée and a close friend of his brother's, Oh Yoon Joo, reappears in his life.
Lie to Me Fragman (Youtube) Gösterim : 293
Lie to Me Fragman (Youtube) Gösterim : 163
Lie to Me Fragman (Youtube) Gösterim : 158
Lie to Me Fragman (Youtube) Gösterim : 155
Sırala : Göster : Getir :

güzel diziyi benziyorda, nerden bulacağız onu bilemedim

offoff - 21 Mayıs 2011 Cumartesi 07:05 Değerlendirme: 

4. bölüm oynadı gerçekten komik ve güzel ayrıca Yoon Eun-hye ve Kang Ji-hwan oyunculukları zaten güzel...

- 22 Mayıs 2011 Pazar 01:05 Değerlendirme: 

Bir dizide Kang Ji Hwan varsa ben de varım. Dizi 6. bölüm itibariyle süper gidiyor.

Luthien - 26 Mayıs 2011 Perşembe 01:05 Değerlendirme: 

Sevgili offoff, diziyi en kolay yoldan torrent sitelerinde bulmak mümkün. Dizi gerçekten çok hoş ve 8.ncu bölümde Eun-hye Yun 'un ağlaması beni öldürdü diyebilirim; o nasıl rol yapmak, ancak bu kadar olur diyorum. Belki abartmış olabilirm ancak Misa' dan sonra böylesini görmemiştim=( Lanet olsun, insanlar mutlu olmayı istedikleri halde neden hüzünlü şeyleri seviyorlar bilmem..

naylondosya - 27 Haziran 2011 Pazartesi 12:06 Değerlendirme: 

Çok güzel bir romantik komedi dizisi, tavsiye ederim : 10/10.

carpe_diem - 03 Temmuz 2011 Pazar 04:07 Değerlendirme:1(1) 

Lie to Me Dizi Altyazıları

Altyazılar Dil   CD   FPS   Çevirmen   İnd.   Gönderen  
SEZON 1 - "Lie to Me"
209683 "Lie to Me"
SubRip - İngilizce
16 29.97 Fansub 942 Profil ADG  
Sub ID:#209683 E.T.: 30 Haziran 2011 Perşembe 12:06
  • Sezon : 1 Bölüm : Paket
    209923 "Lie to Me"
    SubRip - İngilizce
    16 29.97 Fansub 154 Profil si-murg  
    Sub ID:#209923 E.T.: 02 Temmuz 2011 Cumartesi 02:07
  • Sezon : 1 Bölüm : Paket
    Lie.to.Me.2011.KOR.HDTV.H264.720p-HanSun
    213006 "Lie to Me"
    SubRip - Türkçe
    16 29.97 Daisy~ 3655 Profil Daisy~  
    Sub ID:#213006 E.T.: 02 Ağustos 2011 Salı 12:08
    Sezon : 1 Bölüm : Paket
    HANrel uyumlu...
    213007 "Lie to Me"
    SubRip - Türkçe
    16 29.97 Daisy~ 1628 Profil si-murg  
    Sub ID:#213007 E.T.: 02 Ağustos 2011 Salı 12:08
    Sezon : 1 Bölüm : Paket
    Lie.to.Me.2011.KOR.HDTV.H264.720p-HanSun
    Vizyondaki Filmler
    Lanet: Uyanış (2016)
    Lanet: Uyanış (2016)
    Lanet: Uyanış
    Bir Baba Hindu (2016)
    Bir Baba Hindu (2016)
    Bir Baba Hindu
    Pelé: Birth of a Legend (2016) - Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
    Pelé: Birth of a Legend (2016)
    Pelé: Bir Efsanenin Doğuşu
    Deepwater Horizon (2016) - Deepwater Horizon: Büyük Felaket
    Deepwater Horizon (2016)
    Deepwater Horizon: Büyük Felaket
    Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016) - Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
    Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)
    Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları
    Tschick (2016) - Elveda Berlin
    Tschick (2016)
    Elveda Berlin
    The Girl with All the Gifts (2016) - Tüm Sırların Sahibi Kız
    The Girl with All the Gifts (2016)
    Tüm Sırların Sahibi Kız
    Storks (2016) - Leylekler
    Storks (2016)
    Leylekler
    sinema - vizyondaki filmler
    ÜYELİK

    Kullanıcı
    Şifre
    Hatırla |

    (Şifremi Unuttum | Kayıt Ol)
    Reklam
    ALTYAZI ARAMA

    »Son Yedi Gün

    »Gelişmiş Arama
    Reklam
    EN SON YÜKLENEN ALTYAZILAR
    EN ÇOK İNDİRİLEN
    Türkçe Altyazılı Filmler
    Türkçe Altyazılı Diziler
    Türkçe Altyazılı Animeler
    altyazı
    sağ alt köşe ara büyük sol alt köşe
    Copyright © 2004 - 2016 Film, Dizi, Anime ve İşitme Engelliler için Türkçe Altyazı veritabanı sitesidir.